Тячівська громада
Тячівський район, Закарпатська область

Фахівці Швеції та України об'єднали зусилля для запуску пілотного проекту довідника

Уряд визначив новий порядок діяльності освітніх округів та опорних загальноосвітніх навчальних закладів

 

           В рамках децентралізації повноважень центральних органів влади Урядом внесено зміни у порядок створення освітніх округів, а також визначено умови функціонування загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідну постанову прийнято на засіданні 20 січня 2016 року.

          Прийняті зміни дадуть ширші повноваження об’єднаним територіальним громадам, органам місцевого самоврядування і районного рівня самим вирішувати питання структури мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

          Опорні загальноосвітні навчальні заклади, що створюватимуться на місцях, будуть оснащені сучасною матеріально-технічною базою, зокрема, кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами, мультимедійним обладнанням тощо. З цією метою у грудні минулого року Уряд збільшив фінансування освітньої галузі на 121 771 000 гривень.

          На місцях також вирішуватимуть питання організації підвезення учнів і педагогічних працівників шкільними автобусами до опорних шкіл.

          Прийняті рішення забезпечать потреби громадян у якісній та доступній загальній середній освіті на місцях.

Матеріал з сайту Урядовий портал

 

          Фахівці Швеції та України об'єднали зусилля для запуску пілотного проекту довідника у якому будуть розміщені відповіді на найпопулярніші запитання стосовно внесених змін до порядку діяльності освітніх округів та опорних пунктів загальноосвітніх навчальних закладів.

Тому, якщо у вас виникли будь які запитання, можете залишити їх у коментарях на сторінці проекту в мережі facebook« повернутися до списку новин