Тячівська громада
Тячівський район, Закарпатська область

Робочий візит: Тячівський міський голова Іван Ковач відвідав село Лази

          На цьому тижні Тячівський міський голова І.І. Ковач разом із своїм заступником Т.С.Мийсарошем побували з робочим візитом у селі Лази, яке шляхом реформування приєдналося до міської об’єднаної територіальної громади, з центром у м.Тячів.

         Найперше, І.І. Ковач зустрівся із працівниками колишньої сільської ради, де привітав та представив колективу новообраного старосту села Василя Васильовича Ключкея. Іван Іванович наголосив, що для практичного знайомства громади із сільським старостою немає потреби, адже В.В. Ключкей вже багато років поспіль був сільським головою. Тому міський голова закликав усіх присутніх до належної співпраці задля благоустрою села та покращення добробуту мешканців. Користуючись нагодою голова Тячівської громади оглянув адмінбудівлю колишньої сільської ради та приміщення АЗПСМ, де, як виявилося, потребуються невідкладні ремонтні роботи.

          Надалі І.І.Ковач навідався до Лазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир. М.І.Попелич) та Лазівського ДНЗ (зав.Т.М.Пилипець), де ознайомився із окремими недоліками у плані благоустрою і невідкладній потребі – покращення матеріально-технічної бази закладів.  У результаті візиту вирішено: спільними зусиллями шукати шляхи врегулювання назрілих питань.« повернутися до списку новин