Тячівська громада
Тячівський район, Закарпатська область

Новини

Пролунав останній дзвоник у школах Тячівської громади

Дата створення: 16:09 27.05.2016

Сьогодні у школах Тячівської об’єднаної громади пролунав останній дзвоник, який символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

У Тячеві та населених пунктах об’єднаної громади здійснюються ремонти доріг

Дата створення: 10:51 27.05.2016

По вулиці Армій­ській прокладають ливневу каналізацію

Команда Тячівської громади на «Олімпійському лелеченяти» вибороли почесне третє місце

Дата створення: 15:24 26.04.2016

16 квітня 2016 року у м. Ужгород на базі спортивного комплексу «Юність» вже традиційно пройшли змагання третього (обласного) етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів 5-6 класів «Олім­пійське лелеченя».

Цьогорічний подарунок для випускників навчальних закладів об’єднаної територіальної громади вже укомплектовано і наступний крок – друк книги.

Дата створення: 10:36 19.04.2016

13 квітня у залі засідань Тячівської міської ради відбулося заключнезасідання редакційної колегії книги випускника, яке провела керуюча справами, секретар виконкому Тячівської міської ради О.В. Решетар. На засіданні були присутні представники загальноосвітніхта дошкільних навчальних закладів Тячівської об’єднаної територіальної громади.