Тячівська громада
Тячівський район, Закарпатська область

Проекти рішень 17 сесії сьомого скликання

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м.Тячів, ур. «Сурдик», площею 0,3318га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Борканюка, 12.

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Кошута,121.

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Армійська, 226.

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м.Тячів, ур. «Варош-вейг».

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території в м.Тячів, вул. Пушкіна, 10/2.

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Лазівська, б/н.

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Вайди, б/н для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту.

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території в м.Тячів, вул. Кошута, 4

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території в межах вулиці Сагайдачного м. Тячів

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території в межах вулиці Промислова м. Тячів

Про внесення змін до містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м. Тячів вул. Голлоші, 56,56а

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території в м.Тячів, вул. Залізнична, 2

Про затвердження Програми підвищення ефективності функціонування відділу «Центр надання адміністративних послуг Тячівської міської ради» на 2017 рік.

Про затвердження Програми проведення заходів по покращенню позитивного іміджу Тячівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

Про підсумки виконання бюджету Тячівської міської ради об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року

Про затвердження Програми модернізації діючої інфраструктури соціальних послуг, запровадження стимулюючих механізмів з надання та постійного підвищення рівня їх якості у 2017 році шляхом покращення матеріально-технічної бази Тячівського управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

Про приватизацію частини комунального майна, розташованого за адресою м. Тячів, вул. Незалежності, 42

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м.Тячів, ур. «Стара сінобаза», б/н

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території в м.Тячів, пл. Поштова, б/н

Про затвердження Положення про порядок обліку та передачу у власність громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, будинків садибного типу, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про внесення змін до рішення від 22.12.2016 року № 1233 «Про бюджет Тячівської міської ради об´єднаної територіальної громади на 2017 рік» (зі змінами, внесеними рішеннями сесій від 27.01.2017 року № 1294, від 23.03.2017 року № 1383, від 10.05.2017 року № 1500, від 09.06.2017 року №1602 та від 23.06.2017 року №1680)