A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Команда Свалявських суддів зайняла І місце у турнірі з міні-футболу серед суддів і працівників судових установ із розіграшу Кубка "Феміди", що був приурочений до Дня працівників суду

Дата: 18.12.2017 10:25
Кількість переглядів: 1034

09 грудня в спорткомплексі Спортивна арена Тячів відбувся фінал турніру з міні-футболу серед суддів і працівників судових установ із розіграшу Кубка "Феміди", що був приурочений до Дня працівників суду.

Ужгород – АПС 4:0

3 місце зайняла команда Тячівського суду, вигравши у команди Ужгородскього апеляційного суду з рахунком 1:0

У фіналі зіграли команда Свалявського суду та  Ужгородського суду. Перемогу отримали свалявці з рахунком 5:1.

Отже, І місце – команда Свалявського суду, ІІ місце – Ужгородського суду, ІІІ – Тячівського суду.