З рахунком 35:29 перемогу у товариському гандбольному матчі здобула команда «Вац» (Угорщина)
У суботу, 23 вересня, після відкриття спорткомплексу «Спортивна арена Тячів» відбувся товариський матч з гандболу серед жінок між командами «Вац» (Угорщина) та «Карпати (Україна-Ужгород). Цей матч відкрив сезон змагань у новому спорткомплексі.
При одному тільки погляді на майданчик, де проходила гра, можна відразу сказати, що таке гандбол. Це «рідний брат» улюбленого багатьма футболу. Тільки у футбол грають на відкритому полі (за рідкісним винятком), а от у «ручний» варіант гри - тільки в залі. Ворота і там, і там розташовані з коротких сторін майданчика. Але в залі перед ними на відстані 4 м знаходиться лінія обмеження воротаря, яку йому не дозволяється перетинати. У 9 метрах від лінії воріт по дузі розташована лінія вільних кидків, з якою робляться кидки в разі вчинення гравцями технічної помилки або після тайм-ауту.
Гандбольний матч проходив в 2 тайми по 30 хвилин.
Зі словами привітання до учасників змагань звернувся міський голова І.І.Ковач.
Обидві команди прагнули перемоги, тож активно боролися за неї. Але з рахунком 35:29 виграла гандбольна команда «Вац».
По завершенню матчу відбулося офіційне нагородження тріумфаторів та спільне фотографування.