A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Куди ці громадяни викидають сміття? (м.Тячів, вулиця Незалежності, будинок 4)

Дата: 08.05.2019 09:52
Кількість переглядів: 2926

Фото без описуЗа даними ТОВ "Еко-сіті" ВСІ жителі будинку 4 по вулиці Незалежності в місті Тячів УКЛАЛИ договір на вивіз сміття.


Коментарі:

Анонім
2019-05-21 12:07:50

дуже цікаво скільки економить міська влада на тому, що не витрачає кошти на безплатний вивіз сміття

Відповідь адміністратора:

Скільки економить не обраховували. Безоплатний вивіз сміття не є обов’язком місцевої влади і не передбачений законодавством Украни. Так і в Європі

2019-05-21 16:30:59
Анонім
2019-05-08 19:36:24

Зробіть нормальні умови вивозу сміття, а не по графіку -1-2 в тиждень.!!!rnАбо змініть Еко-сіті на іншу фірму, яка буде щодня вивозити сміття

Відповідь адміністратора:

Не Тячівська міська рада обирає фірму для вивезення сміття. Кожен житель міста має право заключити договір з будь-якою фірмою, що займається такими послугами.

2019-05-21 10:44:54
Анонім
2019-05-08 16:39:01

Поставте контейнерні майданчики і спеціальні контейнери для пластикових пляшок. Починайте працювати за європейськими правилами.

Відповідь адміністратора:

Питання на стадії вирішення на протязі року. Потрібний не тільки роздільний збір, а й роздільну його переробку. Над цим і працюємо.

2019-05-21 16:32:22
Анонім
2019-05-08 16:34:22

Зробіть нормальні умови вивозу сміття, а не по графіку -1-2 в тиждень.!!!rnАбо змініть Еко-сіті на іншу фірму, яка буде щодня вивозити сміття

Відповідь адміністратора:

Не Тячівська міська рада обирає фірму для вивезення сміття. Кожен житель міста має право заключити договір з будь-якою фірмою, що займається такими послугами.

2019-05-21 10:45:49
Анонім
2019-05-08 16:25:57

Зробіть нормальні умови вивозу сміття, а не по графіку.!!!rnАбо змініть Еко-сіті на іншу фірму, яка буде щодня вивозити сміття

Відповідь адміністратора:

Не Тячівська міська рада обирає фірму для вивезення сміття. Кожен житель міста має право заключити договір з будь-якою фірмою, що займається такими послугами.

2019-05-21 10:46:39