Закарпатська область, Тячівський район

В Мукачеві відбувся турнір Федерації тенісу України  “Мукачівський замок”

Дата: 06.09.2019 11:02
Кількість переглядів: 2441

Фото без описуЗ  2-го по 3-є вересня в м. Мукачеві відбувся турнір Федерації тенісу України  “Мукачівський замок”, в якому взяли участь і вихованці відділення тенісу  Тячівської ДЮСШ Дарина Глібчук і Валерія Гегедиш.

Виступаючи у віковій категорії дівчат до 12 років, Дарина посіла призове 2-е  місце, а Валерія – четверте. А вже по закінченню одиночних ігор, об’єднавшись у пару, наші дівчатка у напруженому і драматичному фіналі перемогли дует  С.Максимів (Стрий)- Н.Кундрик (Мукачево) – 1:6, 6:1, 10:7 і заслужено стали переможцями національних  змагань!