A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

До уваги власників земельних ділянок кварталу Елевен в місті Тячів

Дата: 04.12.2019 09:35
Кількість переглядів: 2837

Шановні  власники земельних ділянок кварталу Елевен, згідно протоколу зборів власників земельних ділянок території кварталу «Елевен» житлової забудови в м.Тячів та Рішення Тячівської міської ради створився комітет забудовників цього кварталу.

Комітет створено для вирішення інтересів жителів кварталу в установах та організаціях з питань пов’язаних із забезпеченням повноцінного функціонування, в тому числі з організацією робіт з  будівництва мереж газо- та електропостачання, інших комунікацій, здійснення заходів з благоустрою території кварталу житлової забудови.

Приєнуйтеся  до комітету для вирішення нагальних проблем, зателефонувавши по номеру

0969426172 - Діана

 



Коментарі:

Анонім
2019-12-09 20:20:39

Я Сильно Вибачаюсь за свій французький, але Адміністратор цієї статті який відповідає на коментар потрібно трошки і голову включити а не тільки клавіші Ctrl- C і Ctrl- V, Шановні наші обранці я дуже чудово розумію що у Вас вельмишановних є багато іншої роботи а не тільки наш Елевен який став для Вас ще однією задачкою з якою Ви думали справитися одним вистрілом ( роздача земельних ділянок) а там будь як буде. Вуличний комітет ми створили не для того щоб зараз коли у людей будуть виникати деякі питання Ви могли відразу перекидувати їх на комітет. Но зараз не про це, люди планують будувати свої будинки не в Угорщині, не в Руминіі і не в інших країнах Європи ( хотя мені кажеться було-б легше ) а у місті Тячів, не лише для себе,а і для своїх дітей,і внуків тим самим забеспечевши яке не яке, але процвітання нашого міста. Шановні посадовці міста Тячів, просимо Вас знайти ті с....ні кошти для електрифікації нашого кварталу ми не просим Газифікувати квартал, але хотя допоможіть нам Електрифікуват, ми не ВСЕ СИЛЬНІ, ( хоча і може багато ) ми Вам допоможем, не ставте весь тягар на наші плечі!!! Тим паче що Електромережі в данний момент не належать Державі а нашим олігархам, які і так викачкють з Нас все що можуть.Я би також не проти щоб мені хтось побудував магазин забив його товаром і потім ходив і купував у мене цей товар. Як в данний момент хоче цього Закарпаттяобленерго пободуй електромережу і здай безкоштовно їм в експлуатацію. Від імені всієї спілки забудовників кварталу Елевен прошу Вас Вельмишановні слуги народу, посприяти у вирішенню цієі ситуації.

Відповідь адміністратора:

Шановний анонімний дописувач. Перш за все є прохання все ж таки зателефонувати Діані Кут - голові вашого вуличного комітету. У неї є відповіді на Ваші питання.

Окрім того, Ви, як і всі інші жителі нашої громади маєте можливість зустрітися з Тячівським міським головою: прийомний день - понеділок з 10:00 по 16:00

2019-12-10 10:41:48
Анонім
2019-12-09 20:20:13

Я Сильно Вибачаюсь за свій французький, але Адміністратор цієї статті який відповідає на коментар потрібно трошки і голову включити а не тільки клавіші Ctrl- C і Ctrl- V, Шановні наші обранці я дуже чудово розумію що у Вас вельмишановних є багато іншої роботи а не тільки наш Елевен який став для Вас ще однією задачкою з якою Ви думали справитися одним вистрілом ( роздача земельних ділянок) а там будь як буде. Вуличний комітет ми створили не для того щоб зараз коли у людей будуть виникати деякі питання Ви могли відразу перекидувати їх на комітет. Но зараз не про це, люди планують будувати свої будинки не в Угорщині, не в Руминіі і не в інших країнах Європи ( хотя мені кажеться було-б легше ) а у місті Тячів, не лише для себе,а і для своїх дітей,і внуків тим самим забеспечевши яке не яке, але процвітання нашого міста. Шановні посадовці міста Тячів, просимо Вас знайти ті с....ні кошти для електрифікації нашого кварталу ми не просим Газифікувати квартал, але хотя допоможіть нам Електрифікуват, ми не ВСЕ СИЛЬНІ, ( хоча і може багато ) ми Вам допоможем, не ставте весь тягар на наші плечі!!! Тим паче що Електромережі в данний момент не належать Державі а нашим олігархам, які і так викачкють з Нас все що можуть.Я би також не проти щоб мені хтось побудував магазин забив його товаром і потім ходив і купував у мене цей товар. Як в данний момент хоче цього Закарпаттяобленерго пободуй електромережу і здай безкоштовно їм в експлуатацію. Від імені всієї спілки забудовників кварталу Елевен прошу Вас Вельмишановні слуги народу, посприяти у вирішенню цієі ситуації.

Андрей
2019-12-07 00:22:15

Наш Тячев растет и развивается. Неужели он так мал. Вы дали нам участки, так расширте ваши возможности сделать Тячев большим и жилым. Да мы тут живем, но это больше похоже на существование. Дорогое наше государство, старайтесь сдержать нас дома в Тячеве. Не заставляйте убегать в другие страны. Где нам дадут не только все комуникации но и много чего... . Не забывайте что мы не забываем про Вас во время выборов и всего прочего где вы нуждаетесь в нашей поддержке. Почему Вы не можете нам помочь в решении хотя бы электрики. Я думаю можно на чем то сэкономить, что бы провести в " елевен" свет. Это же тоже Тячев.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, Андрій. Просимо Вас звернутися до Голови комітету забудовників кварталу «Елевен» - Діани Кут - 0969426172

Комітет створено для вирішення інтересів жителів кварталу в установах та організаціях з питань пов’язаних із забезпеченням повноцінного функціонування, в тому числі з організацією робіт з  будівництва мереж газо- та електропостачання, інших комунікацій, здійснення заходів з благоустрою території кварталу житлової забудови.

2019-12-08 09:42:10
Мазур Михайло
2019-12-05 20:03:31

Доброго вечора. Прошу Вас не бути байдужими до забудовників урочища Елевен.Ми такі самі почесні жителі Тячева як і інші люди, просимо Вас домогти електрифікувати наш район. Без електрики жити деяким сім’ям там дуже -дуже важко а тим паче з маленькими дітками.Просимо Вас відреагувати на наші прохання.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня. Просимо Вас звернутися до Голови комітету забудовників кварталу «Елевен» - Діани Кут - 0969426172

Комітет створено для вирішення інтересів жителів кварталу в установах та організаціях з питань пов’язаних із забезпеченням повноцінного функціонування, в тому числі з організацією робіт з  будівництва мереж газо- та електропостачання, інших комунікацій, здійснення заходів з благоустрою території кварталу житлової забудови.

2019-12-06 13:28:46
Федорик Ярослав Іванович
2019-12-05 17:54:03

Доброго дня шановні колеги,Я Федорик Я.Ів.проживаємо з жінкою в кварталі Елевен,з 05.05.2018р.без електромережі,В це вірить лише один Господь!Як це важко,з бензогенератором багато не проживемо,просимо вас, Допоможіть Людям Кварталі "Елевен"Дякую.rnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnЩо

Відповідь адміністратора:

Доброго дня. Просимо Вас звернутися до Голови комітету забудовників кварталу «Елевен» - Діани Кут - 0969426172

Комітет створено для вирішення інтересів жителів кварталу в установах та організаціях з питань пов’язаних із забезпеченням повноцінного функціонування, в тому числі з організацією робіт з  будівництва мереж газо- та електропостачання, інших комунікацій, здійснення заходів з благоустрою території кварталу житлової забудови.

2019-12-06 13:29:26
Анонім
2019-12-05 16:31:04

Ділянки людям дали - то звичайно добре.... Але було б добре, якби міська рада долучилась до розвитку комунікацій в цій місцевості : електрифікація, газопостачання і звичайно дороги!!! Думаю наші мудрі керівники міста приєднаються до цього нелегкого діла.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня. Просимо Вас звернутися до Голови комітету забудовників кварталу «Елевен» - Діани Кут - 0969426172

Комітет створено для вирішення інтересів жителів кварталу в установах та організаціях з питань пов’язаних із забезпеченням повноцінного функціонування, в тому числі з організацією робіт з  будівництва мереж газо- та електропостачання, інших комунікацій, здійснення заходів з благоустрою території кварталу житлової забудови.

2019-12-06 13:29:52
Анонімно
2019-12-05 15:45:58

Коли вже на цьому полі буде світло?.Там люди мучаються.І це в XXI столітті.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня. Просимо Вас звернутися до Голови комітету забудовників кварталу «Елевен» - Діани Кут - 0969426172

Комітет створено для вирішення інтересів жителів кварталу в установах та організаціях з питань пов’язаних із забезпеченням повноцінного функціонування, в тому числі з організацією робіт з  будівництва мереж газо- та електропостачання, інших комунікацій, здійснення заходів з благоустрою території кварталу житлової забудови.

2019-12-06 13:30:12
Анонім
2019-12-05 03:18:41

Відредагуйте посилання на вайбер, зробіть його клікабельним.

Відповідь адміністратора:

Просимо вибачення занедіюче посилання. Зателефонуйте по номеру, вказаному у статті для приєднання до групи.

2019-12-05 10:01:29