A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Після неймовірно гарної гри "Галицька здоба" (Львів) стала переможцем Міжнародного турніру з футзалу «Карпати-2020»

Дата: 02.02.2020 15:38
Кількість переглядів: 1686

Фото без описуЗапекла боротьба, професіоналізм спортсменів, жага до перемоги, емоції вболівальників, хороша організація. Саме так можна описати цьогорічний міжнародний турнір з футзалу Даймонд Ліги «Карпати -2020», який відбувався в Тячеві з 31 січня по 2 лютого 2020 року.

12 команд змагалися за чемпіонство. Статус «міжнародний» турнір отримав із-за участі в ньому команд міст-побратимів Тячева з Угорщини.

І от фінальний матч. Вболівальники отримали і справді насолоду від нього. Гру вели фіналісти турніру: команда з міста Балмазуйварош (Угорщина) та «Галицька здоба» зі Львова. Залишилося тільки 2 хвилини до закінчення гри. Галицька здоба виграє 5:3. Але футболісти з Угорщини роблять практично неможливе: за 2 хвилини  забивають чудові 2 голи у ворота суперників. З рахунком 5:5 починається серія пенальті, яка показала майстерність воротарів. Голкіпер «Галицької здоби» втримав в руках вирішальний м’яч і приніс команді перемогу. Відтак Галицька здоба – переможець турніру.