A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Уряд опублікував постанову про посилення карантинних обмежень

Дата: 03.04.2020 17:02
Кількість переглядів: 55855

Фото без описуУряд опублікував постанову про посилення карантинних обмежень. Її ухвалили на позачерговому засіданні 2 квітня 2020 року.

 

Переглянути Зміни, що додаються.

Зокрема в документі вказано:

4. Встановити, що особами, які потребують самоізоляції, є:

  • особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв’язку з виконанням службових обов’язків;
  • особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації;
  • особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури.

Крім того, з 6 квітня забороняється або продовжує бути під забороною наступне:

  • перебувати у громадських місцях без маски чи респіратора;
  • відвідувати спортивні та дитячі майданчики;
  • самовільно залишати місця обсервації (самоізоляції);
  • перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу;
  • переміщуватись групою більше, ніж дві особи (крім службової необхідності та супроводу дітей);
  • відвідувати парки, сквери, лісопаркові зони і прибережну територію (крім вигулу домашніх тварин наодинці і службової необхідності);
  • перебувати в громадських місцях людям, молодшим 14-ти років, без супроводу батьків;
  • відвідувати установи і заклади, що надають паліативну допомогу, органи соцзахисту та соцпослуг.

Зазначається, що мешканці можуть носити виготовлені самостійно маски. Заборону на проведення масових заходів, роботу кафе, ресторанів і ТРЦ, навчання в учбових закладах, пасажирські перевезення, крім авто, залізничне та авіасполучення також продовжили до 24 квітня.

Нагадаємо, що карантин і режим надзвичайної ситуації в Україні має тривати до 24 квітня. Втім, карантин можуть продовжити щонайменше до 16 травня. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль також анонсував посилення карантину.



Коментарі:

Лучанка
2020-04-05 23:32:50

Дякую за такі заходи.Це правильно!!!!Тому,що такий жорсткий карантин ввели не відразу.І всі свідомі люди повинні були подумати,як жити, якщо буде заборона вільного переміщення на вулицях.Можна завчасно купити ліки,продукти і т.д.І посидіти 2-3 тижні вдома.І будь ласка не говоріть,що не мають люди грошей.Якщо людина свідомо ігнорує всі попередження ,розуміє про небезпеку і йде спокійно по магазинам ,не кажіть мені,що в неї не має коштів для лікування.В неї не має розуму!!!!Але мене цікавить ще одне питання.Чому пересічному громадянину не можна перебувати в групі не більше 2-ох людей,то чому Верховна Рада так плідно працює.При чому окрім масок більше жодних умов карантину не дотримуюця.Таке враження,що людей тримають "за лохів" і користуючись можливостями карантинного обмеження приймають закони про продаж землі і т.д.Умови карантину мають бути одинакові для всіх громадян країни .Тому,що я бачу це зараз так:"людям зв'язали руки, а самі роблять що хочуть"

Анонім
2020-04-05 21:14:06

Поліція почне рекети влаштовувати. Дали волю...

Анна Шевела
2020-04-05 21:01:01

Это намеренный геноцид украинцев,ибо от самого карантина погибнут люди,а не от вируса В сёлах нет ФАПов,магазинов,они обречены С райцентра не выбраться в областную больницу Кто позаботиться об Онкологичные больных?Маски?Какие маски?Их нет в продаже Значит,перед выборами навязывали тоныы макулатуры,и было за что,а дрянные ,бумажные маски нет за что производить .Правительство уже не знает,как избавиться от немолодых людей,это мое мнение.

Анонім
2020-04-05 12:54:30

А почему не Отправить бы все правительство во главе с призедентом и депутатами на такой строгий карантин?! А то смотрю они себя богами начали считать. Может пора им самим уже короны с голов поснимать,пока это не стали делать граждане Украины?!А то получается что нам все запрещено, а они в это время творят что хотят.

Пані Неля
2020-04-05 01:27:30

А що робити. якщо потрібні ліка, продукти? Якщо є тваринка в хаті???? Просити неможливо когось. Помирати з голоду? Або від хронічних захворювань???

Відповідь адміністратора:

Телефонуйте в понеділок на гарячу лінію  Тячівської міської ради:

098-745-25-27

Або надішліть дані на електронну адресу miskrada@tyachiv-city.gov.ua. Ми допоможемо у вирішенні цього питання.

Якщо є медичні питання: необхідно рецепт чи консультація, - телефонуйте своєму сімейному лікарю або на гарячу лінію ЦПМСД Тячівської міської ради 098-511-02-00

2020-04-05 14:33:11
Євген Марчук
2020-04-04 20:25:23

На даний момент 04.04.2020 я знаходжуся в Польщі. У мене вдома залишилася мама . Їй 62 роки. І вона сама . Як їй жити , коли немає можливості елементарно купити продукти харчування?

Відповідь адміністратора:

Телефонуйте в понеділок на гарячу лінію  Тячівської міської ради: 0987452527

Або надішліть дані на електронну адресу miskrada@tyachiv-city.gov.ua. Ми допоможемо у вирішенні цього питання.

2020-04-04 20:29:15
Пупейко Iрина Миколаiвна
2020-04-04 17:10:43

Коли батькам далеко за 70, вони мешкають в iншому мiстi, на сусiдiв розраховувати не можна, а продукти харчування та лiки придбати необхiдно, що ж робити?

Відповідь адміністратора:

Шановна Ірина Миколаївна, якщо Ваші батьки  живуть на території Тячівської громади, то Тячівська міська рада допоможе Вам у вирішенні питання https://tyachiv-city.gov.ua/news/1584973969/

Телефонуйте в понеділок на гарячу лінію  Тячівської міської ради: 0987452527

2020-04-04 21:14:21
Анонімно
2020-04-04 16:15:02

Дуже правильні заходи! Не треба ризикувати і проводити експерименти над організмами живих людей! Мудрий вчиться на помилках інших країн, а дурень на своїх!

Добродій
2020-04-04 12:56:39

***

Відповідь адміністратора:

   Ми заохочуємо наших читачів до коментування новин, статтей тощо на сайті громади, незалежно від того, якої полярності ці коментарі. Але просимо НЕ використувати лайку чи нецензурні висловлювання у них. Є безліч способів висловити негатив, злість, обурення без викоритання матюків.

   Спробуйте.

2020-04-04 13:03:41
$$$