A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Дворазова олімпійська чемпіонка з гандболу Ольга Валентинівна Зубарєва привітала переможців турніру

Дата: 20.09.2021 10:38
Кількість переглядів: 955

Фото без описуУ Тячеві  з 18 по 19 вересня на базі КЗ СК “Арена Тячів” відбувся Міжнародний турнір з гандболу, присвячений Дню міста.

У турнірі прийняли участь команди з: м. Київ “Стрімкий м’яч”; м. Городенка; м. Хуст “Спартак”; ДЮСШ Солотвино; м. Нєгрешть (Румунія); м. Кам’янка-Бузька; м. Київ “ДЮСШ №21” та команда господарі — ДЮСШ м. Тячів.

Перший ігровий день видався насиченим емоціями, хорошою та сильною грою кожної з команд, бажанням здобути перемогу.

Наша команда зіграла три гри: з командою м. Київ “ДЮСШ №21”; з командою м. Нєгрешть (Румунія) та командою з м. Хуст “Спартак”. В результаті ігор здобули три перемоги та вибороли місце у фінал.

У другому ігровому дні відбулись фінальні ігри. Та після усіх баталій, місця розподілились наступним чином:

8 місце - посіла команда з м. Хуст “Спартак”;

7 місце - посіла команда з смт. Солотвино;

6 місце — посіла команда м. Кам’янка-Бузька;

5 місце — посіла команда з м. Київ “ДЮСШ №21”

4 місце — посіла команда з м. Нєгрешть (Румунія);

3 місце — посіла команда з м. Городенка;

2 місце — посіла команда з м. Київ “Стрімкий м’яч”

Та переможцями турніру стали господарки майданчику — команда м. Тячів.

Одним із найприємніших моментів для учасників турніру стала присутність на іграх дворазової олімпійської чемпіонки з гандболу Ольги Валентинівни Зубарєвої, яка вболівала не тільки за свою  команду: ДЮСШ №21, а й за всіх дівчаток-гандболісток. Саме Ольга Валентинівна привітала учасників турніру з хорошими результатами та цікавою грою.

Тячівська міська рада в черговий раз висловлює подяку активним тренерам з гандболу: Роману та Вікторії Самарським,  які за такий короткий час виховали справжніх маленьких «чемпіонів» з гандболу.

Дякуємо і батькам гандболісток за підтримку в розвитку цього чудового виду спорту