Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Ґендерна рівність (рівність жінок і чоловіків)

Ґендерна рівність (рівність жінок і чоловіків)

Ґендерна рівність (рівність жінок і чоловіків) стосується рівних прав, відповідальності та можливостей жінок і чоловіків. Рівність не означає, що жінки та чоловіки стають однаковими, проте свідчить, що права, відповідальність та можливості людей не мають залежати від того, народилися вони жінками чи чоловіками. 

11:55 14.07.2023

Тячівська міська рада висловлює подяку Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України

Тячівська міська рада висловлює подяку Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України

У жовтні 2022 року делегація Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України визначилася щодо проведення ремонту у місці компактного проживання в місті Тячів по вулиці Леонтовича, де проживають внутрішньо-переміщені особи з різних регіонів України.  Завдяки фінансуванню Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Австрійського Червоного Хреста за два місяці в будинку частково замінено електромережу, встановлено нові вікна в кімнатах, утеплено дах, облаштовано  нові туалети та душові кабіни, проведено косметичний ремонт у  всіх кімнатах.

08:22 14.07.2023

Як система БПД захищає права ромів. Консультаційні пункти та онлайн-сервіси – забезпечуємо безперешкодний доступ

Як система БПД захищає права ромів. Консультаційні пункти та онлайн-сервіси – забезпечуємо безперешкодний доступ

Українська держава гарантує своїм громадянам рівний доступ до правової допомоги та правосуддя. Можливість отримати послуги у системі безоплатної правової допомоги не залежить ані від соціального статусу, ні від расової, етнічної приналежності чи інших ознак. Водночас ромська національна меншина, яка є досить значною в Україні, також є й однією із найбільш соціально вразливих, а тому потребує особливої уваги правозахисників.

15:01 13.07.2023

Зміни у порядку призначення виплат для ВПО: найбільш незахищені громадяни і родини у скруті продовжать отримувати підтримку

Зміни у порядку призначення виплат для ВПО: найбільш незахищені громадяни і родини у скруті продовжать отримувати підтримку

11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.

13:28 13.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи переглядаєте ви YouTube -канал Тячівської громади?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь