Вимоги законодавства щодо доступу до публічної інформації
Відповідно до ч. ч. 1 – 2 ст. 13 Закону "Про доступ до публічної інформації" (далі – Закон) публічною інформацією є:21:09 03.10.2023
Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації - головний спеціаліст відділу організаційної, кадрової та інформаційнї роботи апарату виконкому Тячівської міської ради - Бісько Олена Анатоліївна (тел.: 0987452527)
Тячівська міська рада на порталі відкритих даних
Згідно з Законом України "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, РОЗПОРЯДНИКОМ ЯКОЇ Є ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Запитувачі інформації мають право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію (без пояснення причини подання запиту) на вибір запитувача в усній або письмовій формі:
Форма письмового запиту на інформацію (для фізичних осіб) (завантажити)
Форма письмового запиту на інформацію (для юридичних осіб) (завантажити)
Форма електронного запиту на інформацію
У В А Г А !
Документи за запитом на інформацію надаються безкоштовно:
Звіти про звернення громадян, що надійшли до Тячівської міської ради
2022 рік
Вимоги законодавства щодо доступу до публічної інформації
Відповідно до ч. ч. 1 – 2 ст. 13 Закону "Про доступ до публічної інформації" (далі – Закон) публічною інформацією є:21:09 03.10.2023