Тячівська громада
Тячівський район, Закарпатська область

с.Лази

        Село Лази – населений пункт Тячівського району Закарпатської області. Розташований за 7 км на північ від районного центру та найближчої залізничної станції Тячів. Відстань від села до обласного центру складає 142 км. З півдня на північ село простягається на 15 км. В Лазах проживає 3890 чоловік. Населення в основному православного віросповідання (два храми). Разом з цим в населеному пункті є віряни адвентистів сьомого дня та інших конфесій. Територія села складає 2355,6 га. Воно межує з територіями м. Тячів (на півдні), с. Тячівка та Р.Поле (на заході), с. Бедевля та с. Добрянське (на сході), с. Округла (на півночі), с. Теребля (на північному заході).

         В селі є загальноосвітня школа І-ІІІ ст, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, бібліотека, клуб на 300 місць, поштове відділення. На базі місцевих мінеральних джерел в 1958 році відкрито санаторій «Чорна вода», в якому лікуються і відпочивають близько 500 відвідувачів в рік.

         В с.Лази зареєстровано та здійснюють діяльність суб’єкти підприємницької діяльності в сфері торгівлі, надані оздоровчих та побутових послуг населенню.