Запрошуємо громаду до обговорення місця розташування пам'ятника-монумента "Журавлина пісня вічна".
Шановна громадо! Запрошуємо Вас до обговорення та пропозицій щодо місця розташування пам'ятника-монумента "Журавлина пісня вічна".
Це ексклюзивний, єдиний монумент в Україні, де на чотирьохсторонній колоні буде розміщено у рельєфах тисячолітню історію Тячівщини і м.Тячева - сторінки буття від археологічних знахідок, портретів видатних історичних осіб і сюжетні композиції з подій, що відбувалися упродовж століть і до сучасності.
У цьому монументі буде вміщено і висвітлено художній образ з довічності Мараморощини, династії італійців Другетів, автро-угорців, чехословацький період, доба радянщини, враховуючи найважливіші перебіги, зміни і переміни в Карпатськім ареалі.
Чотири сторони класичної колони відображають: символ, історизм, стабільність, непорушність. Ні ній, окрім коротких енциклопедичних текстів буде інформовано будь-якого глядача про велич і невмирущість етно-культурної біблійно-релігійної духовності нашого народу.
Із зовнішнім виглядом монумента, його розмірами та коротким описом частин пам'ятника ви можете ознайомитись на рисунку.
Матеріал: бронза, камінь. Висота - 6 метрів.
Просимо залишати Ваші пропозиції у коментарях, а також на сторінці фейсбук Тячівської міської ради.
Коментарі:
Якщо прямуємо до Європи наше місто має бути європйське. Цікава ідея будівництва памятника. Корисно буде для мешканців , а особливо для туристів.
Цікаво хто ініціював цю ахінею
Комусь щось відомо про "Герб міста Тячева, 1329 рік"? rnЧи автори ще й не таке можуть придумати.
Щодо коментаря автора, який підписався "Просто мешканець міста" -про ахінею. Ця людина далека від мистецтва і не є патріотом нашого міста, району. Тут необхідно думати як дану цікаву ідею реалізувати.rnОлександру Ботигіну- щодо герба міста Тячів, 1329 рік. Мені відомо, що автором даного памятника є скульптор, професор Михайло Белень. Його роботи знаходяться в Луврі (Париж), Ватікані, музеях Будапешта, Ермітражі (Росія).