В Тячівській ОТГ станом на 16:00 14 квітня 2020 року нових випадків захворювань на COVID-19 не виявлено
Шановні мешканці Тячівської ОТГ, для уникнення зараження медичних працівників у разі появи у вас перших симптомів ГРВІ не відвідуйте медичний заклад (амбулаторію, поліклініку, ФАП), - телефонуйте своєму сімейному лікарю. Лікар визначить для вас алгоритм подальших дій. Саме це вбереже медичних працівників та інших пацієнтів від інфікування.
Заклади охорони здоров’я Тячівської міської ОТГ
За даними Центру первинної медико-санітарної допомоги на території населених пунктів Тячівської ОТГ 14 квітня 2020 року сімейні лікарі прийняли 36 пацієнтів, по телефону звернулося 7 жителів громади для отримання консультації.
Просимо громадян, що повернулися додому з-за кордону дотримуватись правил самоізоляції, берегти своє здоров’я та оточуючих.
Отже, станом на 16:00 год 14 квітня 2020 року на території населених пунктів Тячівської ОТГ зареєстровано 2 випадки захворювань на COVID-19 (м.Тячів)