A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Тячівське управління соціального захисту населення Тячівської районної державної адміністрації інформує

Дата: 17.11.2020 16:02
Кількість переглядів: 1525

У зв’язку з виявленням коронавірусної хвороби COVID-19 у працівника управління, - Тячівське управління соціального захисту населення Тячівської районної державної адміністрації інформує, що призупинило роботу прийому та обслуговування громадян.


        Відповідно до Закону України “Про звернення громадян″ до управління можна звернутися: 

        - із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 29, Тячівське УСЗН;

        - із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 90531, смт. Дубове, вул. Гагаріна, 58, Дубівський відділ Тячівського УСЗН;

        - на електронну скриньку: 03192922@mail.gov.ua (м. Тячів);

03192922_3015309382@mail.gov.ua (смт. Дубове).

        - приймаються усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв’язку, за номером тел.: 3-38-68, 2-12-24, 7-24-44, 7-28-05.

Дякуємо за порозуміння!

Бережіть себе та будьте здорові! 


Коментарі:

Анонім
2021-09-15 12:14:19

Чи має право інвалід 3 групи знаходячись в декретній відпустці на субсидію?

Відповідь адміністратора:

Просимо Вас звернутися з цим питанням до спеціаліста Тячівської міської ради особисто в ЦНАП (м.Тячів, вул.Нересенська, 5) або за номером теленфона: 0962840200

2021-09-15 13:34:24
Анонім
2021-09-15 12:13:57

Чи має право інвалід 3 групи знаходячись в декретній відпустці на субсидію?

Відповідь адміністратора:

Просимо Вас звернутися з цим питанням до спеціаліста Тячівської міської ради особисто в ЦНАП (м.Тячів, вул.Нересенська, 5) або за номером телефона: 0962840200

2021-09-15 13:34:51
Іван
2021-07-29 20:07:47

С.Крива вул. Соборна Зизень Марія Василівна син Зизень Михайло Михайлович і його син інвалід Олександр.Мають субсидію і соц допомогу по догляду за за інвалідом.Сімя пянствує,лайки,бійки.Зизень Михайло Михайлович роками ніде не працював,а оце недавно поїхав в Чехію.Чи будуть якісь правові наслідки?

Відповідь адміністратора:

село Крива не входить до складу населених пунктів Тячівської громади, на сайт якої Ви звернулися, тому рекомендуємо Вам звернутися безпосередньо до відповідних служб Вашого органу місцевого самоврядування.

2021-07-30 11:13:02
Іван
2021-07-13 12:25:28

Сім,я має субсидію і соц.допомогу по уходу за інвалідом.Чоловік що має уход за сином,поїхав в Чехію на роботу.Чи юудуть якісь наслідки?

Відповідь адміністратора:

Для детальної відповіді на Ваше питання просимо Вас звернутися до відділу соціального захисту населення Тячівської міської ради (м.Тячів, вул.Нересенська, 5 (другий поверх) - Ребар Тетяна Василівна)

або

до адміністратора ЦНАП Тячівської міської ради, яка приймає необхідні документи для наданя соціальних послуг за номером телефону: 0962840200 (в робочі дні з 9:00 до 16:00 год)

2021-07-13 17:09:52
Анонім
2021-07-13 12:18:35

Сім,я має субсидію і соц.допомогу по уходу за інвалідом.Чоловік,який має уход за сином інвалідом поїхав на роботу в Чехію.Чи будуть якісь наслідки?