Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Карантин у закладах освіти Тячівської громади продовжено до 9 квітня 2021 року

Дата: 01.04.2021 15:16
Кількість переглядів: 2905

Фото без описуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою  Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 року № 104, протоколу №4 позапланового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 01.04.2021 року, у зв’язку зі зростанням темпів поширення захворюваності мешканців Тячівської громади на гостру респіраторну хворобу COVID-19  прийнято рішення продовжити до 9 квітня 2021 року включно:

Перебування на дистанційному навчанні учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Тячівської міської територіальної громади.

Призупинення відвідування закладів дошкільної освіти Тячівської міської територіальної громади.


Коментарі:

Анонім
2021-04-02 19:45:58

Є пропозиція зібрати мирний мітинг біля міської ради,якщо з 12 квітня не розпочнуть роботу початкові класи школи та заклади дошкільної освіти.

Анонім
2021-04-02 18:40:33

Є пропозиція. Скасувати виплати заробітної плати працівника освітніх та дошкільних закладів, тоді вони самі почнуть страйк під стінами міської ради, та будуть вимагати повернення до нормального навчання.

Анонім
2021-04-02 18:33:27

Дистанційне навчання це порушення права людини на освіту.Воно не діє в такій формі,як є тепер. Всі вже від нього стомилися,діти, батьки і думаю вчителі також.Ви позбавляєте наших дітей майбутнього! Діти повинні вчитися у школі, а дошкільнята у садочку.

Анонім
2021-04-02 18:26:16

Шановний Іван Іванович! На рахунок карантину в садочках та школах. Приєднуюсь до батьків з запитанням В мене син 9-го класу,та дочка 4-го, З приводу цього хочу запитати ,як підготувати сина до вступу ? Батьки мусять працювати, а на їхні плечі звалили ще навчання дітей вдома. Будь ласка, зверніть увагу на коментарі і прислухайтесь до батьків знайдіть якусь альтернативну пропозицію. ! З повагою до Вас батьків яких дістало.

Анонім
2021-04-02 18:24:22

За останній тиждень захворюваність на ковід зменшилася,яка підстава для продовження карантину?

Михайло Михайлович Апшай
2021-04-02 18:15:09

Шановний Іван Іванович! Хотілося б сказати про наболівше. На рахунок карантину в садочках та школах. В мене син є учнем 4-го класу. З цими карантинами дітей можна сміливо повертати з четвертого класу в перший. Батьки мусять працювати, щоб якось виживати, а на їхні плечі звалили ще навчання дітей вдома. Тому,що дистанційне навчання для прикладу,як хірургічна операція яку лікар проводить дистанційно. Повірте, що я дуже сильно стримуюсь, щоб не висловлюватись тими словами якими б хотілось. Будь ласка, зверніть увагу на коментарі і продумайте якусь альтернативну пропозицію. Наперед вдячний! З повагою батько якого дістало.

Анонім
2021-04-02 18:13:42

Діти повинні вчитися у школі.Раніше взагалі такого поняття не було як дистанційне навчання.І освіта була на вищому рівні.Тепер все прикривають "карантином",напевно економія коштів.Досить вже цього знущання!!!

Анонім
2021-04-02 18:10:07

Дистанційне навчання це крах науки і освіти!Як взагалі комусь у голову могла прийти така ідея!!! Можна знову давати дитину повторно у цей же клас! Минулого року також 2-го семестру не було.

Анонім
2021-04-02 09:15:45

Шановний Іване Івановичу,я розумію,що багато людей хворіє на covid 19, але карантин у садочках і школах майже 2 місяці, хоча