Карантин у закладах освіти Тячівської громади продовжено до 9 квітня 2021 року
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 року № 104, протоколу №4 позапланового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 01.04.2021 року, у зв’язку зі зростанням темпів поширення захворюваності мешканців Тячівської громади на гостру респіраторну хворобу COVID-19 прийнято рішення продовжити до 9 квітня 2021 року включно:
Перебування на дистанційному навчанні учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Тячівської міської територіальної громади.
Призупинення відвідування закладів дошкільної освіти Тячівської міської територіальної громади.
Коментарі:
Є пропозиція. Скасувати виплати заробітної плати працівника освітніх та дошкільних закладів, тоді вони самі почнуть страйк під стінами міської ради, та будуть вимагати повернення до нормального навчання.
Дистанційне навчання це порушення права людини на освіту.Воно не діє в такій формі,як є тепер. Всі вже від нього стомилися,діти, батьки і думаю вчителі також.Ви позбавляєте наших дітей майбутнього! Діти повинні вчитися у школі, а дошкільнята у садочку.
Шановний Іван Іванович! На рахунок карантину в садочках та школах. Приєднуюсь до батьків з запитанням В мене син 9-го класу,та дочка 4-го, З приводу цього хочу запитати ,як підготувати сина до вступу ? Батьки мусять працювати, а на їхні плечі звалили ще навчання дітей вдома. Будь ласка, зверніть увагу на коментарі і прислухайтесь до батьків знайдіть якусь альтернативну пропозицію. ! З повагою до Вас батьків яких дістало.
За останній тиждень захворюваність на ковід зменшилася,яка підстава для продовження карантину?
Шановний Іван Іванович! Хотілося б сказати про наболівше. На рахунок карантину в садочках та школах. В мене син є учнем 4-го класу. З цими карантинами дітей можна сміливо повертати з четвертого класу в перший. Батьки мусять працювати, щоб якось виживати, а на їхні плечі звалили ще навчання дітей вдома. Тому,що дистанційне навчання для прикладу,як хірургічна операція яку лікар проводить дистанційно. Повірте, що я дуже сильно стримуюсь, щоб не висловлюватись тими словами якими б хотілось. Будь ласка, зверніть увагу на коментарі і продумайте якусь альтернативну пропозицію. Наперед вдячний! З повагою батько якого дістало.
Діти повинні вчитися у школі.Раніше взагалі такого поняття не було як дистанційне навчання.І освіта була на вищому рівні.Тепер все прикривають "карантином",напевно економія коштів.Досить вже цього знущання!!!
Дистанційне навчання це крах науки і освіти!Як взагалі комусь у голову могла прийти така ідея!!! Можна знову давати дитину повторно у цей же клас! Минулого року також 2-го семестру не було.
Шановний Іване Івановичу,я розумію,що багато людей хворіє на covid 19, але карантин у садочках і школах майже 2 місяці, хоча
Є пропозиція зібрати мирний мітинг біля міської ради,якщо з 12 квітня не розпочнуть роботу початкові класи школи та заклади дошкільної освіти.