Закарпатська область, Тячівський район

Наша тенісистка Дарина Глібчук здобула золото і срібло на чемпіонаті України

Дата: 19.12.2022 15:22
Кількість переглядів: 480

Фото без описуЩасливим для вихованки відділення тенісу КПНЗ «ДЮСШ Тячівської міськради» Дарини Глібчук став виступ на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат до 14 років, який відбувся 13-18 грудня на кортах нового, суперсучасного спортивного комплексу «Leoland» у м.Львові.

Одразу два фінали з участю Дарини відбулися на цих змаганнях. В першому -парному- перемога і звання чемпіонки України!  А потім, в одиночному розряді, Дарина у впертій і видовищній боротьбі, поступилася господарці кортів Поліні Медведєвій і стала срібним призером турніру.

Золото і срібло Дарини на чемпіонаті України - це фантастичний успіх і ще один вагомий внесок в славну історію Тячівської ДЮСШ і загалом спорту нашого міста!