Словацькі перевізники блокуватимуть пункт пропуску «Вишнє Нємецьке – Ужгород»: обмеження розпочнуться 01.12.2023 з 15:00
Союз автомобільних перевізників Словаччини прийняв рішення про блокування словацько-українського кордону у пункті пропуску «Вишнє Нємецьке – Ужгород» починаючи з 15:00 1 грудня.
Під час робочої зустрічі у пункті пропуску "Ужгород - Вишнє Нємецьке" 30.11.2023 о 08:30, словацькі колеги попередньо підтвердили інформацію наведену у прес-релізі UNAS
Словацькі перевізники оголосили, що авто з гуманітарною та військовою допомогою, швидкопсувні вантажі, паливно-мастильні матеріали, живі тварини будуть пропускатися без обмежень, в незалежності від страйку перевізників та блокування під'їзних доріг. Всі інші комерційні вантажі будуть пропускатися у кількості 5 авто на годину на виїзд зі Словаччини (в'їзд в Україну).
Блокування не стосуватиметься автомобілів, які в'їжджатимуть у Словаччину, тобто виїзд із України здійснюватиметься без обмежень.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)