Тячівська громада
Закарпатська область, Тячівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Як працює з нового року система монетизації!!!

Як працює з нового року система монетизації!!!

Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення з цих питань. 1. Чи потрібно повторно подавати документи ?  Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних. В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг. Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. Ви вже є учасниками монетизації пільг і субсидій.

11:11 15.01.2019

Тячівський міський голова привітав з наступаючими новорічними та різдвяними святами дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Тячівський міський голова привітав з наступаючими новорічними та різдвяними святами дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

27 грудня 2018 року Тячівський міський голова привітав з наступаючими новорічними та різдвяними святами дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Тячівської міської об’єднаної територіальної громади. Всім дітям були вручені солодкі подарунки, а також грошові кошти від Благодійного фонду розвитку Тячева, які були зібрані в результаті проведення благодійного розіграшу «Подаруй дитині свято». Завдяки розіграшу реалізовано 865 квитків і зібрано суму 17 300 гривень, яку в рівних частинах було розподілено між дітьми.

15:55 28.12.2018

Перелік причин припинення дії субсидії для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг

Перелік причин припинення дії субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

Тячівське управління соціального захисту населення повідомляє перелік причин припинення дії субсидії для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та рідкого пічного побутового палива із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ , до постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 „Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”

11:58 14.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи переглядаєте ви YouTube -канал Тячівської громади?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь